Strona główna

Znajdź nas na Facebooku. Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Mamo, tato przeczytajcie . Przydatne strony - artykuły dla rodziców. Mamo, tato poczytaj mi książeczkę! Zmiana godzin pracy przedszkola od 01.09.2016 r. Dodano 01 wrzesień 2016. Ostatnie wolne miejsca na rok 20162017. Dodano 16 sierpień 2016. Spotkanie organizacyjne 20162017 06.09.2016 r. o godz. Dodano 31 sierpień 2016. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej bogatej galerii zdjęć. Dnia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków.

OVERVIEW

The site przedszkole-limanowa.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the superior).

PRZEDSZKOLE-LIMANOWA.PL TRAFFIC

The site przedszkole-limanowa.pl is seeing fluctuating amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for przedszkole-limanowa.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-limanowa.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-limanowa.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE-LIMANOWA.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-LIMANOWA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-limanowa.pl Mobile Screenshot of przedszkole-limanowa.pl Tablet Screenshot of przedszkole-limanowa.pl

PRZEDSZKOLE-LIMANOWA.PL SERVER

We caught that the main root page on przedszkole-limanowa.pl took six thousand three hundred and thirteen milliseconds to stream. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore our crawlers consider przedszkole-limanowa.pl not secure.
193.218.152.131

We detected that this domain is implementing the WisePanel Web Server os.

Strona główna

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Mamo, tato przeczytajcie." I noticed that the web page stated " Przydatne strony - artykuły dla rodziców." They also stated " Mamo, tato poczytaj mi książeczkę! Zmiana godzin pracy przedszkola od 01. Ostatnie wolne miejsca na rok 20162017. Zachęcamy do przeglądnięcia naszej bogatej galerii zdjęć. Dnia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków."

SEE MORE WEB PAGES

Miejskie Przedszkole nr 1 w Limanowej Zapraszamy serdecznie do naszej placówki oświatowej Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola nr 1 w Limanowej! Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Miejskie Przedszkole nr 2 w Limanowej

2,5 - 3 latki. XXX Konkurs Palm Wielkanocnych w Limanowej. Miejskie Przedzkole nr 2 w Limanowej.

Bolt-Electric The Ghillie Guy of Gaming - DeviantArt

The Ghillie Guy of Gaming. The Ghillie Guy of Gaming. This is the place where you can personalize your profile! Battlefie.

Ilicia Inscripciones literarias de la ciencia

Lenguaje, ciencia y epistemología. Este Proyecto de investigación se centra en el estudio de las relaciones entre literatura y ciencia, prioritariamente en su modulación moderna y contemporanea. Su objetivo es desarrollar aproximaciones teóricas e instrumentos críticos novedosos para el campo literario. Inscriptions littéraires de la science.